Vit
705 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Upplev elegans och praktisk funktion i din trädgård eller på din uteplats med den moderna och trendiga Stratford utomhuslampan. I en stilren färgkombination blir Stratford en smakfull tillägg till din utomhusmiljö. Denna batteridrivna lampa är skapad för att förenkla dina utomhustillställningar och skapa stämningsfull belysning utan besvär.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Upplev elegans och praktisk funktion i din trädgård eller på din uteplats med den moderna och trendiga Stratford utomhuslampan. I en stilren färgkombination blir Stratford en smakfull tillägg till din utomhusmiljö. Denna batteridrivna lampa är skapad för att förenkla dina utomhustillställningar och skapa stämningsfull belysning utan besvär.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 7545-101 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Statford |
| Produkttyp | Utomhuslampa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Diameter | 15 cm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 23 cm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 7340220812216 |



