Väggarmatur Malmbergs Home Ask 2XGU10
fr.304 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggarmatur från Malmbergs. Med stomme av aluminium och klart skyddsglas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Väggarmatur från Malmbergs. Med stomme av aluminium och klart skyddsglas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
OBS! Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Nickel, Svart |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 108 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 160 mm |
| Ljuskälla | 2x GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Ask |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| Sensor | Nej |
