Väggarmatur Malmbergs Home Ask GU10Svart
Rek. pris 269 kr
267 kr
234 krSpara 12 %Kampanj

Home Ask GU10
Svart
234 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggarmatur från Malmbergs. Med stomme av aluminium och klart skyddsglas. Nedåtriktat ljus. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Väggarmatur från Malmbergs. Med stomme av aluminium och klart skyddsglas. Nedåtriktat ljus. Anslutes till plint 3x1,5 mm².
OBS! Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9977268 |
| Färg | Svart |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 108 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 130 mm |
| Ljuskälla | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium/Glas |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Ask |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Väggarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7392529145885 |
