Vägglampa Eglo Breganzo 1 med SensorAntracit
1 475 kr
1 200 krSpara 19 %Kampanj

Breganzo 1 med Sensor
Antracit
1 200 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Fasadbelysning från Eglo i galvaniserat stål.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 96018 |
| Färg | Antracit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A+ |
| Stil | Modern |
| Höjd | 300 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Galvaniserad Stål |
| Serie | Breganzo 1 |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 9002759960186 |

