Vägglampa Eglo Faedo 3 Med Sensor
fr.388 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Faedo 3 Med Sensor
388 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Vägglampa Eglo Faedo 3 är en LED-strålkastare för utomhusbruk. IP65.
Denna strålkastare finns i olika storlekar.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 10, 20, 30, 50 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110, 175, 205 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Stil | Modern |
| Höjd | 135, 190, 200 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Faedo 3 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |

