Vägglampa Eglo Faedo 3 Med SensorVit, 190 mm
896 kr
655 krSpara 27 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Effekt/prestanda:
30 W

Faedo 3 Med Sensor
Vit, 190 mm
655 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Vägglampa Eglo Faedo 3 är en LED-strålkastare för utomhusbruk. IP65.
Strålkastare med sensor.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 33158 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 175 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Stil | Modern |
| Höjd | 190 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Faedo 3 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 9002759331580 |


