Vägglampa Eglo Morino
fr.630 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Morino
630 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Fasadbelysning från Eglo med 2 st ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Färg | Antracit, Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A+ |
| Stil | Modern |
| Höjd | 180 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Gjuten Aluminium |
| Serie | Morino |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 140 mm |

