Vägglampa Eglo MorinoVit
1 247 kr
630 krSpara 49 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Morino
Vit
630 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Fasadbelysning från Eglo med 2 st ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 93318 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Höjd | 180 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A+ |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Gjuten Aluminium |
| Serie | Morino |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 9002759933180 |

