Vägglampa Eglo Riga 5
Rek. pris 1 078 kr
fr.706 kr
Se priset!
Välj variant

Riga 5
706 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Vägglampa Eglo Riga 5 är en elegant utebelysning med 2 ljuskällor och sensor. IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Färg | Silver, Svart |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-B |
| Stil | Modern |
| Höjd | 215 mm |
| Ljuskälla | GU10-LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Riga 5 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 65 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| Material | Galvaniserad Stål, Rostfritt Stål |

