Vägglampa Eglo Sidney
Rek. pris 1 397 kr
fr.809 kr
Se priset!
Välj variant

Sidney
809 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Vägglampa Eglo Sidney är en klassisk och stilren utebelysning. IP44.
Denna vägglampa finns att köpa med eller utan sensor.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Färg | Silver |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 375 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Sidney |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej, Ja |

