Vägglampa Malmbergs Karlstad 2L
fr.584 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Karlstad 2L
584 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Karlstad vägglampa från Malmbergs av aluminium och klart skyddsglas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Ansluts till plint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Karlstad vägglampa från Malmbergs av aluminium och klart skyddsglas. Uppåt- och nedåtriktat ljus. Ansluts till plint 3x2,5 mm². Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Mörkgrå, Nickel |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 15 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 146 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Stil | Modern |
| Höjd | 304 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Serie | Karlstad |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 108 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |

