Vägglampa Nordlux HekaSvart
Rek. pris 649 kr
449 kr
Se priset!

Heka
Svart
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heka är en fasadlampa från Nordlux med rundade former och mjukt nedåtriktat ljus som ger ett mycket unikt och modernt designuttryck. Lampan tar inte upp mycket plats men ger mycket god belysning längs din entrégång, uppfart eller andra utomhusutrymmen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Heka är en fasadlampa från Nordlux med rundade former och mjukt nedåtriktat ljus som ger ett mycket unikt och modernt designuttryck. Lampan tar inte upp mycket plats men ger mycket god belysning längs din entrégång, uppfart eller andra utomhusutrymmen.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2118211003 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP54 |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Material | Aluminium |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 216 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 106 mm |
| Serie | Heka |
| Djup | 138 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924004957 |

