Vägglampa Nordlux Lønstrup 32Galvaniserad med sensor
Rek. pris 1 299 kr
1 099 kr
989 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Galvaniserad
Sensor:
Ja

Lønstrup 32
Galvaniserad med sensor
989 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Lønstrup 32 i metall och glas. Rördiameter 1,9 cm.
Skyddslass: Dubbel isolering
Parallelkoppling är möjligt
Parallelkoppling är möjligt
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 71412031 |
| Färg | Galvaniserad |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Ja |
| Stil | Modern |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Lønstrup |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 360 mm |
| Diameter | 320 mm |
| Höjd | 285 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5701581278073 |

