Vägglampa Nordlux LuxembourgKoppar utan sensor
2 399 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Koppar
Djup:
420 mm

Luxembourg
Koppar utan sensor
2 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Nordlux Luxembourg i metall och glas.
Skyddslass: Dubbel isolering
Parallelkoppling är möjligt.
OBS! Vid användning av sensor så bör man inte använda LED-Ljuskälla.
Parallelkoppling är möjligt.
OBS! Vid användning av sensor så bör man inte använda LED-Ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 22671030 |
| Färg | Koppar |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Djup | 420 mm |
| Diameter | 275 mm |
| Höjd | 255 mm |
| Sensor | Nej |
| Stil | Klassisk |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Luxembourg |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5701581083011 |

