Vägglampa Nordlux Milda Kubi
Rek. pris 369 kr
fr.254 kr
Se priset!
Välj variant

Milda Kubi
254 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Milda Kubi har en enkel och minimalistisk design och ger en intressant ljuseffekt i både uppåt- och nedåtgående riktning på väggen. Använd de inbyggda ljusmaskerna för att skapa det ljusmönster du vill ha.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Milda Kubi har en enkel och minimalistisk design och ger en intressant ljuseffekt i både uppåt- och nedåtgående riktning på väggen. Använd de inbyggda ljusmaskerna för att skapa det ljusmönster du vill ha.
Egenskaper
- Enkel och minimalistisk design
- Lyser både uppåt och nedåt
- Ljuseffekter ingår
- Parallellkoppling möjlig
- Fem års LED-garanti
- Enkel och minimalistisk design
- Lyser både uppåt och nedåt
- Ljuseffekter ingår
- Parallellkoppling möjlig
- Fem års LED-garanti
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Grå, Svart |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt/prestanda | 4,9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 103 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 100 mm |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Energiförbrukning | 5 kWh/1000h |
| Serie | Milda |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Vikt | 0,3344 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Energiförbrukning | 5 kWh/år |
