Vägglampa Norlys Basel
fr.1 425 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Basel
1 425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Basel Svart 660B
Kraftig armatur med ett bakstycke i gjuten aluminium. Frontar kan fås i svart, galvaniserat eller rostfritt stål. Ett riktigt glas i klar eller frostat utförande.
Recensioner
Anders DVerifierad köpare
för 6 år sedanJag är nöjd med produkten
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Galvaniserat stål/Frostat, Galvaniserat stål/Klart, Stål/Frostad, Stål/Klart, Svart/Frostat, Svart/Klar |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 53, 75 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 120 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Modern |
| Höjd | 310 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Basel |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 210 mm |
| Dimbar | Ja |

