Vägglampa Norlys Berlin
Rek. pris 2 515 kr
fr.1 153 kr
Se priset!
Välj variant

Berlin
1 153 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Berlin Svart 615B
Armatur i gjuten aluminium. Dikt för vägg. Finns i två färger. Kan även fås obestyckad med klart glas. Finns även med LED-modul
Recensioner
Brf. NissögaVerifierad köpare
för 1 år sedanHög kvalitet Bra pris Snygg design Utmärkt ljus med 7.5W päronformad LED-lampa
Thomas JVerifierad köpare
för 7 år sedanFungerar jättebra och lyser klart.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,27 m |
| Effekt/prestanda | 10, 46, 11,3 W |
| Färg | Svart/Opalvit, Svart/Rökfärgad, Vit/Opalvit, Vit/Rökfärgad |
| Energieffektivitet | A+, A+-D |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sockel | E27, Modul |
| Serie | Berlin |
| Stil | Modern |
| Spänning | 240 V |
| Material | Aluminium |
| Typ | Fasadbelysning |
| Djup | 140 mm |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 270 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED, Nej |
| Effekt | 10, 46, 11,3 W |


