Vägglampa Norlys BernSvart/Frostat, sockel: LED-modul
2 161 kr
1 489 krSpara 31 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart/Frostat
Ingår Ljuskälla:
Ja, LED
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Bern Svart 650B
Kraftig armatur med ett bakstycke i gjuten aluminium. Frontar kan fås i svart, galvaniserat eller rostfritt stål. Ett riktigt glas i klar eller frostat utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7703634 |
| Färg | Svart/Frostat |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt/prestanda | 4,5 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 120 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Modern |
| Höjd | 245 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Bern |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 245 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7042896570062 |

