Vägglampa Norlys London Big Nedåtmonterad
Rek. pris 2 722 kr
fr.2 087 kr
Se priset!
Välj variant

London Big Nedåtmonterad
2 087 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm London Svart 493B
En populär serie i klassisk design. Glas i klar polykarbonat.Finns i två färger. Väggmodellerna finns i två storlekar. Vissa varianter finns även med LED-modul. Hörnfäste finns som tillbehör. I serien finns det både stolpar och tak armaturer.
Recensioner
KarlssonsVerifierad köpare
för 2 år sedanFin och ljus
Katarina KVerifierad köpare
för 5 år sedanBra kvalitet! Stor och gedigen lampa. Bra att inte glaset är riktigt glad - mindre risk att det går sönder...
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 460 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 560 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | London |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 300 mm |
| Dimbar | Ja |

