Vägglampa Norlys Paris LitenStål, utan ljuskälla, sockel E27
Rek. pris 716 kr
499 kr
464 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Stål
Sockel:
E27
Effekt:
28 W

Paris Liten
Stål, utan ljuskälla, sockel E27
464 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarmatur Paris Svart 160B
En mycket omtyckt version av Paris väggmodell med nedljus. Tillverkad i galvaniserad eller lackerad stålplåt. Finns även en variant i koppar. Två olika storlekar. Kan även fås med LED-modul i både 3000 eller 4000K och även i flera olika färger.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722483 |
| Färg | Stål |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 28 W |
| IP-Klassning | IP43 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Ljustemperatur | - K |
| Stil | Modern |
| Material | Stål |
| Serie | Paris |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Bredd | 230 mm |
| EAN-nr | 7042891600030 |

