Vägglampa Norlys Stockholm med Arm
Rek. pris 1 817 kr
fr.1 277 kr
Se priset!
Välj variant

Stockholm med Arm
1 277 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Stockholm Svart 286B
Väggarmatur i galvaniserad eller lackerad stål. Två olika storlekar. Glas i klar polykarbonat. Opalvit polykarbonat finns som tillbehör. Hörnfäste och distansplatta finns också som tillbehör.
Recensioner
PerVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt fin armatur
Jessica SVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb leverans. Bra produkt
Lars-Erik LVerifierad köpare
för 4 år sedanEn mycket stabil och elegant lampa med lång garanti.
Kjell-Gösta AVerifierad köpare
för 5 år sedanBra och enligt förväntningar
+ Som. Tidigare lamppr
Göran HVerifierad köpare
för 5 år sedanUtseende och kvalitet avgörande.
+ Bra sken
- Lite omständligt byta glödlampa
Joakim FVerifierad köpare
för 6 år sedanKanonfina lampor på altanen. Hade varit bra om man kunde köpa till distans så hade det varit enklare med utanpåliggande kabel.
+ Snygga
- Distans behövs om kabel inte kommer ut via vägg
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Stål, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 46, 70 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 240 V |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Modern |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Stockholm |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Djup | 290, 385 mm |
| Höjd | 310, 380 mm |
| Material | Aluminium, Stål |
| Bredd | 270, 350 mm |

