Vägglampa Norlys Vansbro
Rek. pris 1 132 kr
fr.825 kr
Se priset!
Välj variant

Vansbro
825 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Vansbro Svart 1920B
Modern stallykta i galvaniserad eller lackerad stålplåt. Finns även i koppar. Glas i klar polykarbonat. Hörnfästen och distansplatta finns som tillbehör.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Höjd | 0,335 m |
| Effekt/prestanda | 57 W |
| Färg | Koppar, Stål, Svart |
| Energieffektivitet | A+-D |
| IP-Klassning | IP55 |
| Sockel | E27 |
| Serie | Vansbro |
| Stil | Klassisk |
| Spänning | 240 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Typ | Fasadbelysning |
| Djup | 380 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 57 W |
| Bredd | 270 mm |
| Höjd | 335 mm |

