Vägglykta Gnosjö Konstsmide Benu Upp 8W Dimbar LED Galvaniserad
2 649 kr
2 339 krSpara 12 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Benu Upp 8W Dimbar LED Galvaniserad är en elegant vägglykta i klassisk design. Den har dimbar LED-belysning och har IP23.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Benu Upp 8W Dimbar LED Galvaniserad är en elegant vägglykta i klassisk design. Den har dimbar LED-belysning och har IP23.
Övrigt
- Klart glas
- 21x25x39 cm
- 1x8W/230-240V
- Klart glas
- 21x25x39 cm
- 1x8W/230-240V
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 440-320 |
| Färg | Galvaniserad |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 390 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Benu |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 210 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318304403209 |


