Vägglykta Gnosjö Konstsmide Carpi StorSvart
1 319 kr
792 krSpara 40 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Carpi Stor är en stilren fasadbelysning med öppen design.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7349-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 3,29 kg |
| Bredd | 205 mm |
| Djup | 125 mm |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | E27 |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Serie | Carpi |
| EAN-nr | 7318307349757 |





