Vägglykta Gnosjö Konstsmide Chieri Justerbar Spridning LED 2X6W
fr.1 079 kr
fr.613 krFrån 42 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Chieri Justerbar Spridning LED 2x6W är en stilren fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Chieri Justerbar Spridning LED 2x6W är en stilren fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras med LED-belysning.
Recensioner
ClasVerifierad köpare
för 1 år sedanBra ljudbild. Lätt att justera.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Antracitgrå, Vit |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 45 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Modern |
| Höjd | 115 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Chieri |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
