Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona Upp/Ned/Fram 3X3W High Power LEDWxDxH: 80x130x70 mm
1 179 kr
702 krSpara 40 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
80 mm

Cremona Upp/Ned/Fram 3X3W High Power LED
WxDxH: 80x130x70 mm
702 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona Upp/Ned/Fram 3X3W High Power LED är en modern fasadbelysning som levereras med LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona Upp/Ned/Fram 3X3W High Power LED är en modern fasadbelysning som levereras med LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7992-370 |
| Färg | Antracitgrå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Höjd | 170 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Cremona |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307992373 |




