Vägglykta Gnosjö Konstsmide Freja Upp E27 Svart
3 439 kr
2 525 krSpara 27 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Freja Upp E27 Svart är en elegant vägglykta med klart glas och metall.
Övrigt
- IP23
- 34x40x40 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 34x40x40 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 522-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 400 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 400 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Freja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 340 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318305227507 |


