Vägglykta Gnosjö Konstsmide Libra 1 E27
fr.5 789 kr
fr.5 119 krSpara 12 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Libra 1 E27 är en stilren fasadbelysning med klassisk design och en stor kupa.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Libra 1 E27 är en stilren fasadbelysning med klassisk design och en stor kupa.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 410 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 445 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Libra |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 280 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
