Vägglykta Gnosjö Konstsmide Matera 2X6W LED
874 kr
379 krSpara 57 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Matera 2X6W LED är en modern fasadbelysning med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7851-370 |
| Färg | Antracitgrå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 55 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Modern |
| Höjd | 250 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Matera |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 125 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307851373 |



