Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Text RutaRostfri
824 kr
609 krSpara 26 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Modena vägglykta GU10 text ruta
Recensioner
Sonny JVerifierad köpare
för 2 år sedanDen blev väldigt bra och stilren när den kom på plats med rostfria siffror och svart bakgrund. Men monteringen av den relativt stora lycktan var besvärlig när man står på en stege och ska hålla lycktan samtidigt som man ska skruva ihop kablarna från huset med de alldeles för korta kablarna som följer med lycktan. Mitt förslag är att ni ber kineserna att förlänga kablarna ca: 10 cm för att få ett enklare montage så man slipper skarva dem.
+ Väldigt fin och stilren
- För korta kablar
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7675-000 |
| Färg | Rostfri |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Djup | 13 cm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Stil | Modern |
| Höjd | 58 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Modena |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 21,5 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318307675009 |


