Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza LED 2X6W
899 kr
789 krSpara 12 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza LED 2X6W är en stilren fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza LED 2X6W är en stilren fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7858-370 |
| Färg | Antracitgrå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Modern |
| Höjd | 60 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Monza |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 210 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307858372 |




