Vägglykta Gnosjö Konstsmide Oden E27
fr.1 313 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Oden E27
1 313 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Oden E27 är en elegant fasadbelysning i klassisk design. Den har en kupa i opalfärgat akrylglas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Oden E27 är en elegant fasadbelysning i klassisk design. Den har en kupa i opalfärgat akrylglas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 31x15x31 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- 31x15x31 cm
- Maxhöjd lampa 135 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Roy JaanVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg design. Robust produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 310 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Oden |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 310 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
