Vägglykta Gnosjö Konstsmide Parma Ned E27
fr.510 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Parma Ned E27
510 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Parma Ned E27 är en stilren fasadbelysning i form av en klassisk lykta med en kupa i klart akrylglas. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Parma Ned E27 är en stilren fasadbelysning i form av en klassisk lykta med en kupa i klart akrylglas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP43
- 24x29x46 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x75W/230-240V, E27
- IP43
- 24x29x46 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x75W/230-240V, E27
Recensioner
Sara JVerifierad köpare
för 5 år sedanSå fin lampa ser klassisk och fin ut känns rejäl.
+ Rejäl
+ Klassiska
Nathalie K BVerifierad köpare
för 6 år sedanDet var bra och rejäla kontakter.
+ Kvalité
- Inget negativt
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP43 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 290 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 460 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Parma |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 240 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 75 kW |
