Vägglykta Gnosjö Konstsmide Potenza 7987 GU10Vit
919 kr
529 krSpara 42 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Potenza 7987 GU10
Vit
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Potenza 7987 GU10 är en elegant fasadbelysning som levereras utan ljuskälla. Den har en modern design och belyser väggen både uppåt och neråt.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Potenza 7987 GU10 är en elegant fasadbelysning som levereras utan ljuskälla. Den har en modern design och belyser väggen både uppåt och neråt.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7987-250 |
| Färg | Vit |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 12 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 225 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 115 mm |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Potenza |
| Typ | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307987256 |


