Vägglykta Gnosjö Konstsmide Sanremo 8W High Power LED Alu
1 639 kr
1 449 krSpara 12 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Sanremo 8W High Power LED Alu är en stilren fasadbelysning i fyrkantig form med en stor kupa. Den levereras med LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Sanremo 8W High Power LED Alu är en stilren fasadbelysning i fyrkantig form med en stor kupa. Den levereras med LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7936-310 |
| Färg | Grå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Höjd | 310 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Sanremo |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 140 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307936315 |
