Vägglykta Gnosjö Konstsmide Smartlight Wifi med Kamera 2x12W
4 029 kr
2 295 krSpara 43 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Smartlight Wifi med Kamera 2x12W är en praktisk fasadbelysning med kamera, högtalare och mikrofon som kan wifi-anslutas. Den levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Smartlight Wifi med Kamera 2x12W är en praktisk fasadbelysning med kamera, högtalare och mikrofon som kan wifi-anslutas. Den levereras med LED-ljuskälla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7869-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 24 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Höjd | 130 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 5000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Serie | Smartlight |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Vägglykta |
| Bredd | 280 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7318307869750 |




