Vägglykta Gnosjö Konstsmide Teramo E27
Rek. pris 399 kr
fr.244 kr
Se priset!
Välj variant

Teramo E27
244 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Teramo E27 är en modern fasadbelysning med frostat glas. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Teramo E27 är en modern fasadbelysning med frostat glas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 17x18,5x7 cm
- Maxhöjd ljuskälla 100 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
- IP44
- 17x18,5x7 cm
- Maxhöjd ljuskälla 100 mm
- Max 1x40W/230-240V, E27
Recensioner
Kurt KVerifierad köpare
för 7 år sedanPrecis det jag ville ha
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 185 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 70 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Teramo |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
