Väggspotlight Norlys Moss
fr.1 331 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Moss
1 331 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Moss Grafit 6702GR
Spotarmatur i gjuten aluminium för landskap och fasadbelysning. Finns för både mark,vägg och stolpmontage. Finns med två olika styrkor på LED.modul. Finns för både 3000 och 4000Kelvin.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Antracitgrå |
| Sockel | Modul |
| Effekt/prestanda | 4, 8 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Spänning | 240 V |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED (ej utbytbar) |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Moss |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Väggspotlight |
| Dimbar | Ja |
| Djup | 70, 110 mm |
| Höjd | 88, 605 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6702GR, 6706GR, 6772GR, 6778GR |
| Vikt | 1, 0,5 kg |
| Bredd | 70, 160 mm |
| Ljusflöde | 389 lumen, 686 lumen |

