Dörrkil Habo Ek/brun
Rek. pris 257 kr
173 kr
Se priset!

Ek/brun
173 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Dörrkil av oljad ek, med flärp av naturgarvat läder från Tärnsjö garveri.
Modern och stilfull kil som håller dörren på plats.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30964 |
| Diameter | 16 mm |
| Material | El/läder |
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Produkttyp | Dörrkil |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7317900309649 |

