Dörrstopp Beslagsboden för Golv
fr.152 kr
Se priset!
Välj variant

för Golv
152 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dörrstopp Beslagsboden för Golv är ett dörrstopp i gummi/borstat rostfritt stål. Diameter: 50 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Färg | Grå, Svart |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Gummi |
| Djup | 27 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Montering | Golv |
| Ytbehandling | Matt |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Dörrstopp |

