Dörrstopp Beslagsboden Gummi för Vägg
fr.119 kr
Se priset!
Välj variant

Gummi för Vägg
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dörrstopp Beslagsboden Gummi för Vägg är ett dörrstopp i gummi/borstat rostfritt stål. Självhäftande.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dörrstopp Beslagsboden Gummi för Vägg är ett dörrstopp i gummi/borstat rostfritt stål. Självhäftande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Färg | Grå, Svart |
| Diameter | 38 mm |
| Material | Gummi |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Montering | Vägg |
| Ytbehandling | Matt |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Dörrstopp |
