Dörrstopp Blomus Entra
fr.319 kr
Välj variant

Entra
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

ENTRA väggmonterat dörrstop från Blomus är en högkvalitativ och funktionell lösning för ditt hem. Det väggmonterade dörrstoppet är tillverkat i rostfritt stål med en buffert av mjuk plast. Mått: Ø2,5cm H4cm. Material: Rostfritt stål, pulverlackerad plast.
Varumärke
blomusBeskrivning
ENTRA väggmonterat dörrstop från Blomus är en högkvalitativ och funktionell lösning för ditt hem. Det väggmonterade dörrstoppet är tillverkat i rostfritt stål med en buffert av mjuk plast. Mått: Ø2,5cm H4cm. Material: Rostfritt stål, pulverlackerad plast.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Färg | Antracit, Grå, Mässing |
| Längd | 40 mm |
| Material | Rostfritt stål/pulverlackerad plast |
| Höjd | 25 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Montering | Vägg |
| Serie | Entra |
| Typ | Dörrstopp |
