Fotskrapa Varax med Borstställ
fr.1 699 kr
fr.1 319 krSpara 22 %Kampanj
Välj variant

med Borstställ
1 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fotskrapa från Varax som är pulvermålad i svart, med 3 st borstar för att smidigt borsta bort smuts innan du går in.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Fotskrapa från Varax som är pulvermålad i svart, med 3 st borstar för att smidigt borsta bort smuts innan du går in.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Färg | Förzinkad, Svart |
| Längd | 1070 mm |
| Material | Stål |
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Produkttyp | Fotskrapa |
| Vikt | 5,1 kg |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Offentlig Miljö | Ja |
