Fotskrapa Varax
755 kr
589 krSpara 22 %Kampanj

Fotskrapa Varax
589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VaraxBeskrivning
Fotskrapa från Varax som är pulvermålad i svart, för att smidigt få bort smuts innan du går in.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 4784-6200 |
| Färg | Svart |
| Längd | 750 mm |
| Material | Stål |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Produkttyp | Fotskrapa |
| Vikt | 3,4 kg |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Ställbar | Nej |

