Nyckelskylt Habo Selection TS 1
fr.289 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nyckelskylt TS 1 från Habo Selection är en designad nyckelskylt av mässing. Nyckelskylten levereras med skruv för genomgående fastsättning och passar till dörrtjocklek 38-42 mm. Den är designad av Thomas Sandell.
Varumärke
Habo SelectionBeskrivning
Nyckelskylt TS 1 från Habo Selection är en designad nyckelskylt av mässing. Nyckelskylten levereras med skruv för genomgående fastsättning och passar till dörrtjocklek 38-42 mm. Den är designad av Thomas Sandell.
Egenskaper
| Varumärke | Habo Selection |
| Färg | Krom, Mässing |
| Diameter | 52 mm |
| Material | Mässing |
| CC-mått | 27 mm |
| Serie | TS |
| Produkttyp | Nyckelskylt |
| Passande Dörrtjocklek | 38-42 mm |
| Ytbehandling | Krom, Polerad Mässing |
