Toalettvred Beslag Design Kastrup Rostfritt
199 kr
169 krSpara 15 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Passar till låskista 2014 eller låskistor med samma hålkonfiguration. Vid osäkerhet gällande vilket lås du har vänligen konsultera fackman.Dörrtjocklek 39-40mm. För större dörrtjocklek använd roddarpinne och kapa i den längd som behövs, upp till 77mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Passar till låskista 2014 eller låskistor med samma hålkonfiguration. Vid osäkerhet gällande vilket lås du har vänligen konsultera fackman.Dörrtjocklek 39-40mm. För större dörrtjocklek använd roddarpinne och kapa i den längd som behövs, upp till 77mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 890008-41 |
| Färg | Rostfritt |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Djup | 2 mm |
| Höjd | 50 mm |
| CC-mått | 27 mm |
| Utförande | rostfritt |
| Serie | Kastrup |
| Produkttyp | Toalettvred |
| Passande Dörrtjocklek | 37-44 mm |
| EAN-nr | 7316180020541 |


