WC-beslag Habo Selection TS 1
fr.499 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

WC-beslag TS 1 från Habo Selection är ett designat WC-beslag av mässing. Kombinationen blank/borstad innebär att vredknoppens greppytor är borstade och övriga ytor är blanka. Beslaget levereras med skruv för genomgående fastsättning och passar till dörrtjocklek 38-42 mm. WC-beslaget är designat av Thomas Sandell.
Varumärke
Habo SelectionBeskrivning
WC-beslag TS 1 från Habo Selection är ett designat WC-beslag av mässing. Kombinationen blank/borstad innebär att vredknoppens greppytor är borstade och övriga ytor är blanka. Beslaget levereras med skruv för genomgående fastsättning och passar till dörrtjocklek 38-42 mm. WC-beslaget är designat av Thomas Sandell.
Egenskaper
| Varumärke | Habo Selection |
| Färg | Krom, Mässing |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Mässing |
| CC-mått | 27 mm |
| Serie | TS |
| Produkttyp | Wc-beslag |
| Passande Dörrtjocklek | 38-42 mm |
| Ytbehandling | Krom, Mässing |
