Handtag 0019Handtag Beslag Design 0019 Aluminium
55 kr
44 krSpara 20 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlöst, stilsäkert, rena och enkla linjer blandat med mjuka former.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 339481 |
| Färg | Aluminium look |
| Längd | 110 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 14 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| EAN-nr | 7316183394816 |

