Handtag 15063Handtag Beslag Design 15063 Tenn
107 kr
83 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Rustikt och lantligt handtag med influenser av det antika.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 3936-11 |
| Färg | Tenn |
| Längd | 141,5 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 27 mm |
| Bredd | 15 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| EAN-nr | 7316183936009 |

