Handtag 15081Handtag Beslag Design 15081 Tenn
68 kr
54 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Rustikt och lantligt handtag med influenser av det antika.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 3931 |
| Färg | Tenn |
| Längd | 105 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 25 mm |
| Bredd | 19 mm |
| CC-mått | 96 mm |
| EAN-nr | 7316183931004 |

